CIELE a ÚČELY

ZAČNITE KONAŤ A DOSIAHNITE VIAC - Vo svojom živote sa môžete púšťať do rôznych vecí a pomocou týchto scientologických prelomových objavov môžete napredovať a dosiahnuť svoje ciele. Keď viete, čo vám bráni v tom, aby ste sa do niečoho pustili, môžete sa viac motivovať a viac konať.

Ako získať motiváciu >>

NAUČTE SA PRESNÉ KROKY VEDÚCE K LEPŠIEMU ŽIVOTU Nájdete tu pozoruhodné scientologické prelomové objavy, ktoré používajú milióny ludí, aby správne zvládali situácie a skutočne v živote prosperovali. Ked poznáte informácie z tohto kurzu a používate ich, môžete dať do poriadku akékolvek situácie a posilnit tie priaznivé.

Vzorce pre život >>

SILA ORGANIZOVANIA JE VAŠA Pomocou scientologických prelomových objavov v oblasti organizovania môžete dosiahnúť svoje ciele rýchlo a ľahko. Keď poznáte prirodzené zákony obsiahnuté v tomto kurze a používate ich, môžete zorganizovat akúkolvek aktivitu, aby ste odstránili zmätok, zaistili stabilitu a dosiahli svoje ciele.

Organizovaním k úspechu >>

UROBTE VIAC ZA KRATŠÍ ČAS Naučte sa scientologické nástroje, pomocou ktorých môžete robiť veci s menším vypätím, menším stresom a za kratší čas a dosiahnúť tak to, čo v živote chcete. Kurz Efektívne organizovanie času vám ukáže, ako urobiť viac a rýchlejšie, a to použitím základov efektivity.

Efektívne organizovanie času >>

SPLNTE SI SVOJE SNY – Keď budete poznať scientologické princípy na stanovovanie a dosahovanie cielov, môžete si splnit aj tie najdivokejšie sny. Pomocou nástrojov, ktoré sa naučíte na tomto kurze, si môžete sformulovat, naplánovať a dosiahnúť ciele, ktoré boli doteraz len snom.

Ako si stanovovať a dosahovať svoje ciele >>

OSVOJTE SI UMENIE VODCOVSTVA Nájdete tu scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu, čo v skutočnosti robí z človeka vodcu, takže budete môct úspešne a sebaisto viesť ostatných. Vďaka týmto znalostiam môžete dosiahnúť rešpekt a spoluprácu zo strany vašich podriadených a môžete pomôct tým, na ktorých vám naozaj záleží.

Efektívne vodcovstvo >>

FINANCIE a PROSPERITA

OD STRESU K ÚSPECHU Pomocou scientologických prelomových objavov, ktoré poskytujú prirodzené vzorce na zvládnutie finančnej krízy, sa môžete prestať trápiť v súvislosti s „financiami“. Ked poznáte princípy obsiahnuté v tomto kurze a rozumiete im, môžete kontrolovať svoju budúcnosť a venovať sa svojim vyšším cielom. Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Prekonanie  finančného stresu >>

ODOMKNITE DVERE K ÚSPECHU Scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu, ako dosiahnut solventnosť a tým aj pocit istoty. Použitím základných faktov obsiahnutých v tomto kurze môžete neustále prosperovať a venovať sa vo svojom živote dôležitejším častiam existencie. Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Finančná istota >>

DOSIAHNITE NADBYTOK V KAŽDEJ OBLASTI – Porozumením a používaním týchto základných scientologických princípov môžete dosiahnúť nadbytok. Ked porozumiete týmto základom a použijete nástroje, o ktorých sa dozviete na tomto kurze, môžete získat úplnú kontrolu nad svojou budúcnostou. Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Princípy prosperity >>

MANŽELSTVO

ZAČNITE SPOLOČNE RADOSTNÝ ŽIVOT – Vďaka scientologickým prelomovým objavom, ktoré vám presne ukážu, čo tvorí úspešné manželstvo, môže to vaše nadalej pretrvávať. Ked použijete znalosti a nástroje, ktoré sa naučíte na tomto kurze, môžete si naplánovať bezpečnú cestu vedúcu k štastnému a naplnajúcemu manželstvu.

Ako vytvoriť úspešné manželstvo >>

NEUSTÁLE UDRŽUJTE ŠTASTIE Vďaka scientologickým princípom, ktoré presne ukazujú, čo drží manželstvo pokope, vám to vaše môže priniest nekonečné štastie a radosť. Použitím znalostí, ktoré sa na tomto kurze naučíte, si vytvoríte vzťah, ktorý si budete môct obaja užívat s radosťou po celý život.

Ako si udržat štastné manželstvo >>

ZÍSKAJTE SPÄT ŠTASTIE, KTORÉ STE KEDYSI SPOLU ZAŽÍVALI Scientologické princípy, ktoré presne ukazujú, čo drží manželský zväzok pohromade. Vďaka nim môžete obnoviť skutočne štastný vzťah. Základné fakty vtomto kurze sa týkajú všetkých vzťahov a tvoria skutočne funkčnú technológiu, ktorá už zachránila tisíce manželstiev.

Ako zachrániť manželstvo >>

DETI

DAJTE SVOJMU BÁBÄTKU TO NAJLEPŠIE DO ŽIVOTA – Pomocou dianetických a scientologických prelomových objavov, ktoré vám ukážu, čo ovplyvnuje budúcnosť bábätka, môžete zabezpečiť, aby vaše dieťa odštartovalo tou správnou nohou. Na tomto kurze získajú obaja rodičia, matka i otec, vedomosti a nástroje, ktoré zlepšia duševnú a fyzickú pohodu bábätka do najvyššej možnej miery.

Ako mať šťastné bábätko >>

POSTARAJTE SA O BUDÚCNOST SVOJHO DIEŤAŤA – Nájdete tu scientologické princípy, pomocou ktorých môžete pomôcť svojmu dieťaťu vybudovať si stabilný a produktívny život. Keď ich použijete, môžete svojmu dieťaťu pomôcť v tom, aby sa stalo sebaurčeným, štastným a prispievajúcim členom rodiny– a prínosom pre spoločnost.

Úspešná výchova detí >>

VYTVORTE HARMÓNIU S DOSPIEVAJÚCOU MLÁDEŽOU Prechod z detstva do dospelosti môže byť pre rodičov trnistou cestou, ale tu nájdete scientologické princípy, ktoré vám ukážu, ako na to. Pomocou znalosti a používania nástrojov obsiahnutých v tomto kurze, môžete dospievajúcej mládeži pomôcť dosiahnúť štastie a úspech na celý život.

Ako úspešne vychovávať dospievajúcu mládež >>

ETIKA a PREŽITIE

JEDEN DEŇ HORE, DRUHÝ DEŇ DOLE – ZÍSKAJTE STABILITU! Ak sa niekomu dobre darilo a odrazu sa to zhoršuje, deje sa to z konkrétneho dôvodu. Nájdete tu pozoruhodné scientologické prelomové objavy, ktoré to nadobro vyriešia. Pomocou tohto kurzu môžete navždy zmeniť svoj život.

Prekonávanie vzostupov a pádov v živote >>

EXISTUJE ZARUČENÁ CESTA K ÚSPECHU A ŠTASTIU? Žiť v súlade so svojimi ideálmi je zaručenou cestou k úspechu. Ale bez scientologického know-how môže byt tažké dosiahnúť úspech a šťastie. Tento kurz je šancou, ako premeniť svoje sny na skutočnosť.

Osobné hodnoty a integrita >>

SPOZNAJTE TAJOMSTVÁ TRVALÝCH PRIATELSTIEV Pomocou scientologických princípov, ktoré vás oboznámia s prvkami úprimných vzťahov, si môžete takéto vzťahy ľahko vybudovať a udržiavat. Tieto prelomové objavy v medziludských vzťahoch, ktoré sa na tomto kurze naucíte, vám prinesú vzájomný súhlas a štastný spoločný život.

Ako zlepšiť vzťahy s ostatnými >>

AKO VEDIEŤ, KOMU DÔVEROVAŤ Nájdete tu scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu skutočné prvky ľudského správania, aby ste naozaj vedeli, na koho sa môžete spolahnút. S vedomostami, ktoré získate na tomto kurze, odstránite z osobných vzťahov „náhodu“ a namierite k jasnej budúcnosti.

Ako vedieť, komu dôverovať >>

BUDTE SI ISTÝ SAMI SEBOU – Človek stráca sebadôveru z istého dôvodu. Zmeňte to a môžete sebadôveru znovu získat. Nájdete tu scientologické princípy, ktoré to všetko umožnujú. Vedomosti a nástroje vtomto kurze vám pomôžu dosiahnúť novú úroveň sebadôvery, dosiahnúť viac a postúpiť k vyššej úrovni osobného úspechu.

Ako dosiahnúť sebadôveru >>